26 יולי, 2017
![13.1.2015 דר' דויד ג'אנר-קלוזנר | "מעורבות ציבור בהחלטות מקומיות: דמוקרטיה ייצוגית, השתתפותית ואלקטרונית" 13.1.2015 דר' דויד ג'אנר-קלוזנר | "מעורבות ציבור בהחלטות מקומיות: דמוקרטיה ייצוגית, השתתפותית ואלקטרונית"](https://urbanclinic.huji.ac.il/sites/default/files/styles/os_news_full/public/d793d795d799d79320d7a7d79cd795d796d7a0d7a8_6.png?m=1664335053&itok=fCjo6ZdD)
דויד ג'אנר-קלוזנר הוא ממייסדי - Commonplace סטרט-אפ לונדוני המתמקד בפיתוח יישומי אינטרנט לשיתוף תושבים בהחלטות מקומיות. בשנות ה-90 הוא לימד במכון ללימודים עירוניים ואזוריים במקביל לעבודתו כאחראי על נושאים מוניציפליים בג'וינט-ישראל. מהג'וינט עבר לתפקיד מנכ"ל-מייסד של ארגון תחבורה - היום ומחר. הוא מכהן בהתנדבות כיו"ר המיזם החברתי The Bike Project המשפץ אופניים עזובים ותורם אותם לפליטים ומבקשי מקלט באנגליה