פלייסמייקינג

30.12.2015 עו"ד תלמה דוכן | "שיתוף ציבור מנקודת מבטה של חוקרת התנגדויות"

30.12.2015 עו"ד תלמה דוכן | "שיתוף ציבור מנקודת מבטה של חוקרת התנגדויות"

27 יולי, 2017

תלמה דוכן היא מתכננת ערים ועורכת דין בעלת ניסיון רב שנים כחוקרת התנגדויות. בין היתר, מונתה על ידי המועצה הארצית לתכנון ולבניה כחוקרת לתכניות מתאר ארציות ומחוזיות כגון תמ"א 10/ד/10 למתקנים פוטו-וולטאים ותמ"מ 23/14/4 למטרופולין באר שבע.

יוצרים מקום: פלייסמייקינג בישראל

יוצרים מקום: פלייסמייקינג בישראל

16 נובמבר, 2015

"יוצרים מקום: פלייסמייקינג בישראל"(להורדה בעברית) הוא תוצר של שבוע הרצאות וסדנאות מעשיות שנערך ביוזמה של הקליניקה האורבנית והמעבדה לקיימות וחדשנות עירונית במאי 2015. במהלך שבוע, נציגי הארגון הבינלאומי Project for Public Spaces ערכו הרצאות וסדנאות מעשיות בתל אביב, לוד, ירושלים, עראבה ורמלה בהשתתפות נציגי ממשלה, עיריות וגופים אזרחיים רבים אשר מבקשים לקדם עירוניות חברתית בישראל.

קרא עוד

הפרסום מורכב משלושה מרכיבים: הצגה פשוטה ונגישה בשפה העברית של עקרונות שיטת הפלייסמייקינג וחשיבותה לקידום מקומות ציבוריים טובים בישראל, 13 ראיונות עם אנשי מקצוע מתחומים שונים - נציגי ממשלה ועיריות, מתכננים ואדריכלים, אמנים ואקטיביסטים, ואקדמאיים -  העוסקים בפלייסמייקינג וחושפים מניסיונם ותובנותיהם, ומאמרים קצרים של קבוצת דוקטורנטים המעניקים פרספקטיבה ביקורתית ומעוררת מחשבה על התחום. מטרתו להציג את תחום יצירת המקומות למגוון של שותפים ולהציע לקוראיו רעיונות חדשים ורלוונטיים, כלים שימושיים והשראה להמשך הפעילות עבור יצירת מרחבים ציבוריים בישראל.

 

 

 

לקריאה נוספת:

 

שבוע "יוצרים מקום", מאי 2015.

 

"עמיתי ירושלים", מלגאים לפרויקט פלייסמייקינג של הקליניקה האורבנית, עיריית ירושלים וחברת "עדן".

 

 

 

 

קראו פחות